KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM ´ya (Bu metinde "GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM " olarak kullanılacaktır) aittir.

GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini gurtasoto.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. gurtasoto.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM internet sitesini ziyaret eden ve GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - GÜRTAŞ OTOMOTİV TEKSTİL TURİZM . Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi